Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed(s.a.v.) Miracını kutluyoruz. Mirac günü Peygamberimiz (s.a.v.)  üç şey hediye edilmiştir. Bunlardan biri beş vakit namaz, diğeri Bakara Suresinin son ayetleri ve Allah’a ortak koşmamak koşuluyla La İlahe İLALLAH diyen her müslümanın affedileceği müjdeleridir.

Biz müminlerin de miracı namazdır. Bu kutlu günü namazlar ve dualar ile hakkıyla eda edebilmeyi Rabbimden diliyorum. Tüm Müslüman aleminin kandili mübarek olsun, miracı mübarek olsun.

Teşekkür kısmına gelince 6. ayını yeni dolduran bloğumla ilgili… Dediğim gibi daha 6 ayı yeni doldurdum. Yaklaşık 45.000 i bulan toplam tıklanma ve gerekse günlük 700 ün üzerinde gerçekleşen ziyaret sayılarına gelebileceğimi bu ilk 6 aylık dönem için aklıma getirmemiştim.Gerçi bunlar çoğu site için çok yüksek rakamlar değildir belki ama benim için inanılmaz. İlk zamanlarda sadece bir kaç dost ve akrabanın yorum bıraktığı yazılarıma şimdi daha yüzünü görmediğim, sesini duymadığım blogcu dostlarımdan yorumlar eklendi. Her birinin beni ayrı ayrı heyecanlandırdığı yorumlarınıza sonsuz teşekkürler. Her yorumdaki güzel dilekleriniz ve tavsiyeleriniz için de çok teşekkür ederim. Beni yalnız bırakmadığınız için teşekkürler. Allah cümlenizin yolunu açık etsin. Her zaman güzel paylaşımlarda buluşmak ümidiyle…

Allah’a emanet olun.

Reklamlar

Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun ve Bir Teşekkür” için 2 yorum

  1. Heyecanını çok iyi anlıyorum canım ve bizi bu heyecana ortak edip tşk. ettiğin için ayrıca teşekkür ederim.

    Adım adım büyümenin, kendini geliştirmenin keyfi hiç bir şeyde yok. Daha nice yorumlara, takipçilere inş.

    Hayırlı bereketli kandiller..

  2. Teşekkür yazınızı okuduktan sonra yorum bırakmadan geçemedim. Bloğunuz çok hoş, güzel tariflerle uzun yıllar devamını dilerim. Aynı heyecanı yaşamış biri olarak sizi çok iyi anlıyorum. Üretkenliğiniz ve bu heyecendan doğan mutluluğunuz daim olur inşallah. Yazışmak dileğiyle..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s